Looduslik siseviimistlus

Savihoonete renoveerimine

Konsultatsioon

Looduslik siseviimistlus

Wanawiisi toimetab looduslike viimistlusmaterjalidega. Meie materjali valikust leiab savi ja lubja, samuti tadelakti ning läikepahtlid. Aitame leida dekoratiivseid lahendusi Teie kodu interjööri.

Savikrohv

Savikrohv on hea võimalus interjööri viimistlemiseks nii puit- kui ka kivihoones, säilitades seejuures hea sisekliima. Savikrohv sobib nii vanasse taluhoonesse kui tänapäevasesse kortermajja.  Savikrohv sobib ka niisketesse ruumidesse, kuid siiski tuleks vältida selle kasutamist veega otseses kokkupuutes olevatel seintel. Savi on tulele vastupidav, soojasalvestav ja niiskust siduv ehitusmaterjal.

Tugeva aluspinna ja kauakestva lahenduse saavutamiseks kasutame peamiselt UKU savikrohve, mis on 100% looduslikud. Need on testitud Saksa savikrohvide standardi DIN 18947:2013-08 järgi ning kuuluvad selle kohaselt kõrgemasse tugevusklassi S II.

Lubikrohv

Lubi on traditsioonilistes ehitusmaterjalides üks levinumaid sideaineid. Lupja kasutatakse müürisegudes, krohvides ja viimistlusmaterjalides (nt värvid). Lubi on elastne ja niiskust läbilaskev materjal, mida teatud tingimustes on võimalik muuta lausa vetthülgavaks (nt stucco või tadelakt). Lubimört talub vähesel määral seina liikumist  ja laseb seina sattunud niiskusel välja kuivada, mistõttu on võimalik lubikrohviga katta ka niiskeid ruume.

Krohvitöödeks kasutame peamiselt Saaremaa lupja ja UKU lubikrohvi segusid.

Tadelakt

Tadelakt on traditsiooniline Maroko krohvimistehnika veekindlate pindade viimistlemiseks. Ajalooliselt on tadelakti levik alguse saanud Marokost - Marrakeshi linna ümbrusest. Seda põhjusel, et sealne looduslik lubi on tiheda ja vetthülgava viimistluse saavutamiseks sobiva koostisega.

Kirjuta meile 

Broneeri konsultatsioon ja leiame koos sobiva lahenduse ning tegevuskava

Wanawiisi ehitus OÜ
registrikood: 14087192
KMKR: EE101981277

info@wanawiisiehitus.ee
+372 5598 4268

${item.title}

Looduslik siseviimistlus

Oma veebilehel kasutame küpsiseid. Küpsised aitavad analüüsida veebiliiklust ning annavad meile statistilist teavet.